XV  HILLATURNAUS               6.-7.9.2008                 TULOKSET ROVANIEMI

Naiset 35-40  HARTWALL                         Miehet 35-40         POHJOLAN

1. Pukit/Minna                                                1. Pukit                  OSUUSPANKKI

2. Hirmuttaret                                                 2. Pukit 45                  

3. Pukit/Tiina                                                  3. Narikan Kiila

4. Koparat                                   

5. Lakat

                                                                      Miehet 50  NAPAPIIRIN

Naiset 45  PRISMA                                     1. Pyyra     KULJETUS

1. HUMUHES                                                2. Pallo-Karhut

2. Terva-Lentis                                               3. Terva_Lentis

                                                                      4. Pohjosen Juntit

Naiset 50-55       PUUSEPÄNLIIKE           5. Terva-Lentis 55

1. Pukit/Anneli   HANGASVAARA                6. Pukit

2. Terva-Lentis 55                                          7. Gornjak Kostamus

3. Pukit/Pirjo                                                                   

4. Vaalan Karhu                                              Miehet 60   POHJANHOVI

5. Kajaanin Kuohu                                          1. Well-Parrat

6. Homenokat 55/1                                         2. Pukit

7. Homenokat 55/2                                         3. Terva-Lentis

                                                                      4. Lappia

MIX-SARJA             TILAUSAJO              5. Homenokat 2

1. Hannusen Poppoo V-M MIKKOLA          6. Homenokat 1

2. Lyylin Kläpit                                                               

3. LKS                                                           Miehet 65  SAMPO  PANKKI

4. Lennoston pojat                                          1. Terva-Lentis/Matti

5. Loikkarit                                                     2. Peräkamarin Pojat

6. Old Fellows                                                3. Pello

                                                                      4. Terva-Lentis/Eero

Miehet 70   KAIVERRUS KALLIO            5. Pukit/Olli

1. Terva-Lentis                                               6. Terva-Lentis/Esko

2. Pukit/Matti                                                  7. Pukit/Martti

3. Terva-Lentis 75                        

4. Pukit/Pentti

5. Homenokat                              

 

Palkittavat:

Turnauksen naispelaaja:  Liisa Merkkiniemi      Lakat

Turnauksen miespelaaja: Olli Jolma Pello